Autori Tema: Mashkull apo femer :P  (Lexuar 5612 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Mashkull apo femer :P
« Me: Korrik 06, 2012, 12:02:19 PD »

Jashtë Linjë vissi_kaze

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 3579
  • Popullariteti: 42
Mashkull apo femer :P
« Pergjigju #1 Me: Tetor 26, 2017, 04:02:59 PD »
...
« Redaktimi i Fundit: Tetor 26, 2017, 05:46:14 PD nga vissi_kaze »
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.