Autori Tema: <<...Nga mondiana me "ahaha"...>>  (Lexuar 4922 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Me: Shtator 17, 2008, 01:21:05 MD »
Peshqiri i preferuar nga meshkujt...


Hahaha...Urdheroni ju lutem...Ne dashuri s'ka racizem...Femrat super te pajisura...qe preferohen sot...Femra ideale...
« Redaktimi i Fundit: Shtator 17, 2008, 01:55:53 MD nga mondiana »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #1 Me: Shtator 19, 2008, 02:11:29 PD »
Uri e tmershme...


Llampadari i preferuar ne sallon(dhe jo vec aty)...
nga femrat... ;D ;D


Meshkuj...Lani duart...mos humbisni...me fantazi...haha...


No Comment...Hahahahaha...


Ja semundja e shekullit tone... ;D
Te gjithe ne rezik...
« Redaktimi i Fundit: Shtator 19, 2008, 02:37:46 PD nga mondiana »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #2 Me: Shtator 23, 2008, 11:56:51 MD »
Sudoku per bionde... ;D


My space...people...Hahaha...


Femra perfekte... ;D


Te sapo martuar...Haha!


Vajza Red Bull...Kjo me siguri fluturon tani...Ahahaha...


« Redaktimi i Fundit: Shtator 24, 2008, 12:01:36 PD nga mondiana »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #3 Me: Shtator 24, 2008, 12:26:47 PD »
Haha...ja me c'flet bota sot...haha...

Ilusion optik...


Shenja te cuditshme ne grure...
;D


Peme ne riprodhim...Haha...


Meshkuj ne pune e siper... :D
« Redaktimi i Fundit: Shtator 24, 2008, 12:40:59 PD nga mondiana »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #4 Me: Shtator 29, 2008, 01:27:07 PD »
Kesaj do i dalin thinjat shpejt...aq shume mendon... :DKarrige multifunksionale...per femra...Hahahahahahahaha...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #5 Me: Tetor 01, 2008, 11:21:47 MD »
hahahahaha ajo me sudoku , ajo qe fut red bull makines dhe me "femra perfekte"  nam fare. :D coool

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #6 Me: Tetor 02, 2008, 12:21:53 PD »
hahahahahaahahahahaha
sa tforta! sidomos ai tipi qe kishte hedhur rrenje me kompjuterin. hahahahahahaahahhahaha
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
<<...Nga mondiana me "ahaha"...>>
« Pergjigju #7 Me: Tetor 02, 2008, 12:25:20 PD »
hahahaha  ;D ;D ;D
« Redaktimi i Fundit: Tetor 02, 2008, 12:42:22 PD nga bl3dy_AL »