Autori Tema: Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P  (Lexuar 2054 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P
« Me: Mars 15, 2012, 11:34:09 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1012
  • Popullariteti: 208
Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P
« Pergjigju #1 Me: Mars 15, 2012, 11:49:27 MD »
N00b shpetimi jo gjithmon vjen nga lart eeee . . .   >:D