Autori Tema: Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P  (Lexuar 2566 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P
« Me: Mars 15, 2012, 11:34:09 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kur po mesoja not desh u mbyta... mire qe me shpetuan :P
« Pergjigju #1 Me: Mars 15, 2012, 11:49:27 MD »
N00b shpetimi jo gjithmon vjen nga lart eeee . . .   >:D