Autori Tema: Kur futbolli kthehet ne Humor  (Lexuar 2360 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kur futbolli kthehet ne Humor
« Me: Maj 02, 2012, 12:18:00 PD »
Portieri i famshem Peter Cech:

« Redaktimi i Fundit: Shtator 23, 2013, 09:33:11 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kur futbolli kthehet ne Humor
« Pergjigju #1 Me: Maj 02, 2012, 12:22:17 PD »
Gjate ndeshjes Barcelona - Milan  [grosecolere]


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kur futbolli kthehet ne Humor
« Pergjigju #2 Me: Maj 03, 2012, 12:51:17 PD »
Po ua them per here te fundit....
Do vije ndonje te mari topin??? Se nuk po luan Barcelona!!!!
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.