Autori Tema: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..  (Lexuar 19133 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Me: Maj 08, 2007, 12:12:01 PD »
Vetem ne Texas
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:37:01 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #1 Me: Maj 08, 2007, 12:13:30 PD »
Vetem ne Kine
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:37:17 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #2 Me: Maj 08, 2007, 12:14:21 PD »
Vetem ne Indi
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:37:31 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #3 Me: Maj 08, 2007, 12:15:37 PD »
Vetem ne Thailand
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:37:48 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #4 Me: Maj 08, 2007, 12:17:09 PD »
Vetem ne Meksike
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:38:05 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #5 Me: Maj 08, 2007, 12:18:04 PD »
Natyrisht vetem ne Shqiperi. Gezuar 8 marsin femra.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:38:22 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #6 Me: Korrik 29, 2008, 11:22:16 MD »
ahahahhahahhaa sa i poshterrr ,sa inat edhe per 8 marsin na veni ne pune ju ;D
shume persmari fotot , ajo me minjt ufpshfgdj ma renqethi mishin  ;D

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #7 Me: Shtator 16, 2010, 11:48:42 PD »
Gruaja me barkun me te madh ne bote..amerike lindi 8 njake

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #8 Me: Shtator 21, 2010, 11:26:01 MD »
ahahhahahahahaha shum te  forta te gjitha fotot

Ajo me minj sidomos shum e cuditshme....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Re: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #9 Me: Shtator 21, 2010, 11:37:02 MD »
Vetem ne Thailand
Mua qe sme lente familja te merja nje kavje kur isha i vogel se thonin te kafshon  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #10 Me: Qershor 22, 2011, 11:55:59 PD »
.-.
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #11 Me: Qershor 22, 2011, 12:05:26 MD »
lol visi ka vape qe eshte hap kshtu  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #12 Me: Qershor 22, 2011, 12:13:48 MD »
lol visi ka vape qe eshte hap kshtu  [mrgreen]
hi hihi  vagabonda, ndoshta ka ardh koha qe te mesosh pak anglish... me shkrive  [rlmao]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #13 Me: Qershor 22, 2011, 12:30:24 MD »
lol tashi perkthehet cdo gje por une komentova foton dhe jo ca shkruhej  ;)
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #14 Me: Qershor 23, 2011, 04:30:06 MD »
.-.

ksajt i thon tët rrëshkas këmba në lekurë bananeje [teethsmile]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.