Autori Tema: Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..  (Lexuar 24026 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Amy

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4307
  • Popullariteti: 178
Keto gjera ndodhin vetem ne disa vende te botes..
« Pergjigju #15 Me: Qershor 23, 2011, 06:55:11 MD »
Wow !!! te gjitha fotot ...
Por kjo foto  WOW! [huh1] [huh1]

Gruaja me barkun me te madh ne bote..amerike lindi 8 njake