Autori Tema: Foto koment  (Lexuar 3619 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Foto koment
« Me: Tetor 31, 2010, 08:24:16 MD »
Ja si edukohen femijet  [smiley1]


Duhet ti hy dietes si thoni ?


Asnje diskriminim :P


Kartela rrugore perfekte  [rlmao]


Ja dhe zonja po merr rreze bronxi  [laugh1]


Jashtë Linjë romi_boy

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 5
Foto koment
« Pergjigju #1 Me: Tetor 31, 2010, 09:23:58 MD »
si thoni me shkojn syzet mo ?

Jashtë Linjë romi_boy

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 5
Foto koment
« Pergjigju #2 Me: Tetor 31, 2010, 09:24:36 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Foto koment
« Pergjigju #3 Me: Qershor 12, 2011, 11:55:49 PD »

Modeli me i ri i UBS  [smiley1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Foto koment
« Pergjigju #4 Me: Mars 13, 2012, 03:59:28 MD »