Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 126266 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Me: Prill 23, 2007, 01:42:29 PD »
 :)
« Redaktimi i Fundit: Korrik 04, 2008, 09:13:45 MD nga Nastradini »

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #1 Me: Prill 23, 2007, 03:06:44 PD »
hahah ca o kjo mer. Funny LoL
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.

Jashtë Linjë KuKsJaNi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #2 Me: Prill 23, 2007, 11:59:09 MD »
looooooool funny

Jashtë Linjë Anxhela

 • ~Si Shpirt~
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 0
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #3 Me: Prill 24, 2007, 08:28:47 MD »
hahhahhahahaha
Lumturia esht si nje Flutur...
Nese e ndjek nuk do arrish kurre...ta kepesh!
Por nese ndalon per nje cast...
Do te qendroj ne doren tende!

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #4 Me: Prill 25, 2007, 03:31:47 MD »
hahaha e madhe kjo. Po e bej save ne pc.
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Fierake_Omel

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 95
 • Popullariteti: 0
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #5 Me: Maj 01, 2007, 02:53:34 PD »
hahhah ca eshte kjo foto re?? e paska e targen fr...lol

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #6 Me: Maj 01, 2007, 01:13:19 MD »
hahahahahahhaha sa e forteJashtë Linjë TATUAZHISTI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #7 Me: Maj 01, 2007, 03:27:14 MD »
hapuuuuuuuuuu
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:12:14 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #8 Me: Maj 08, 2007, 12:45:20 PD »
Ja per ca duhet Benci
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:12:35 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #9 Me: Maj 08, 2007, 12:46:07 PD »
Po rregullojne kondicionerin
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:12:57 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #10 Me: Maj 08, 2007, 12:46:56 PD »
Puseta
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:13:14 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #11 Me: Maj 08, 2007, 12:47:55 PD »
Turistja
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:13:41 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #12 Me: Maj 08, 2007, 01:37:29 MD »
ahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ajo fotoja e par qenka klas fare e ka gjetur tamam me ata qe urrej une Fieraket ahaha targa FR ahahaha hec aty sa modern ahahahhahaa me gomar ne makin :P
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #13 Me: Maj 08, 2007, 01:38:12 MD »
ahahha Fierake Omel dhe ti motra e pe targen ahahahhaa sorry babes it's just too funny for me
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #14 Me: Maj 17, 2007, 06:29:40 MD »
tepelnse vin ndonje fotot se nele llap llap hahaha