Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 122950 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #75 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:21:33 MD »
Sloganet  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #76 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:22:10 MD »
U gjet kush e ndot lanen... [rlmao]


[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]jo u gjet kush e mbushka lanen  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #77 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:24:07 MD »
Jo po ta dini  [teethsmile] kush eshte i zoti !!
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #78 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:24:08 MD »
Ja dhe A.T.A.C. si funksionon ne TR :P


Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #79 Me: Dhjetor 04, 2009, 02:13:36 PD »
Sherbime funerale
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 10, 2009, 09:57:39 MD »
Per te terhequr turistet e huaj  [laugh1]

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #81 Me: Dhjetor 10, 2009, 09:58:34 MD »
Sheruesit Shqiptar... Ah xhixhi xhixhi  [laugh1]

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #82 Me: Dhjetor 10, 2009, 10:01:19 MD »
I sinqert tjetri  [laugh1]

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #83 Me: Dhjetor 10, 2009, 10:21:57 MD »

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #84 Me: Dhjetor 10, 2009, 10:27:56 MD »
Sa popull puntor jemi


Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #85 Me: Dhjetor 10, 2009, 10:58:21 MD »
X 7   ofert e limituar [rlmao] [rlmao] [rlmao]

KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #86 Me: Dhjetor 10, 2009, 11:07:40 MD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #87 Me: Dhjetor 10, 2009, 11:13:00 MD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #88 Me: Dhjetor 10, 2009, 11:14:32 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] ec aty  shqiptaro dhe prapagazhi nuk shkon dem per vende taksi
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #89 Me: Dhjetor 10, 2009, 11:20:09 MD »
 Parkim vetem per shqiptaret ... te tjereve do iu merret per rimorkim  [cheesy1]

KNOW YOUR RIGHTS!