Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 122837 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 26, 2008, 03:02:12 MD »
doni banane te fresketa?vetem ne shqip i gjeni  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #61 Me: Nëntor 26, 2008, 03:05:18 MD »
dhe jo vetem banane...

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #62 Me: Nëntor 26, 2008, 03:07:10 MD »
chocolate na turperove fare, me mire mos i nxir me kto foto  :D ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #63 Me: Nëntor 26, 2008, 03:15:09 MD »
chocolate na turperove fare, me mire mos i nxir me kto foto  :D ;D
;D ;D ;D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #64 Me: Dhjetor 19, 2008, 06:35:43 MD »
Ja cfar sherbejne ne nje restorant ne tirane  ;tongue;
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #65 Me: Dhjetor 19, 2008, 06:37:06 MD »
Pike Servisesh
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #66 Me: Dhjetor 19, 2008, 06:47:58 MD »
Mbeturinat  ;rolf;
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #67 Me: Dhjetor 30, 2008, 04:17:33 MD »
ku qenka ky vend kaq i paster luxi? ;veryhappy; se mbeturina jane kto me poshte

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #68 Me: Dhjetor 30, 2008, 04:22:38 MD »
ja dhe ne golem,x qef te vet  ;rolf;

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #69 Me: Dhjetor 30, 2008, 09:28:32 MD »
Ja dhe Xhorxh W Bush ne shqiperi
 [teethsmile]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #70 Me: Janar 06, 2009, 07:06:34 MD »
PORTI DURRSIT

Kjo foto ka qen ne 97 plako  kape i her tani shife si o bo, grop fare :p

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #71 Me: Dhjetor 02, 2009, 10:45:31 MD »
Durres polici ne sherbim :P

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #72 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:07:52 MD »
Ky duhet te jete tren ne teori... [laugh1]Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #73 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:11:35 MD »
Ky duhet te jete tren ne teori... [laugh1]

kta vetem indiant e polonise lal jo n shqipri i her  [laugh1] [laugh1]« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #74 Me: Dhjetor 03, 2009, 07:19:05 MD »
U gjet kush e ndot lanen... [rlmao]