Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 146814 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #420 Me: Qershor 12, 2010, 12:16:27 MD »
Filmi  eshte pa  lek  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao],,,,,,,,mezia  paguhet  kash  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]


hahahahahaha sa te forta ka rakia tek femra

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #421 Me: Qershor 25, 2010, 09:49:26 MD »
ehh o  fshat c'e  pate  fat  ,,,,dhe  dixhitalbi i  nxori parat   [prankster] [prankster] [prankster]
« Redaktimi i Fundit: Tetor 15, 2010, 01:57:19 MD nga KORABI AL »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vpre

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #422 Me: Tetor 11, 2011, 11:57:16 MD »


Kjo eshte ne Itali. Eshte nje fshat arberesh. Tabela eshte shkruar dhe italisht dhe ne gjuhen arbereshe.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #423 Me: Tetor 12, 2011, 01:33:26 PD »


Kjo eshte ne Itali. Eshte nje fshat arberesh. Tabela eshte shkruar dhe italisht dhe ne gjuhen arbereshe.

Shume interesante! Kam pare kohe me pare dhe nje portal www.jemi.it i cili ka shume informacione mbi komunitetin Arberesh ne Itali.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #424 Me: Tetor 12, 2011, 06:17:36 MD »
Lulet jane dhe jotet, Rruaj!!!  [locked]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #425 Me: Janar 20, 2013, 11:53:38 MD »


>:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #426 Me: Mars 31, 2013, 09:38:32 MD »
Per ju vajza  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #427 Me: Mars 31, 2013, 11:08:21 MD »
 [rlmao] Qpofsh syte e ballit ti.. Ndonje emigrant me siguri :P

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #428 Me: Prill 01, 2013, 12:55:31 PD »
Tamom RIP gjuha shqipe  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #429 Me: Prill 11, 2013, 09:14:57 MD »
Omg. [cheesy1]


Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #430 Me: Korrik 30, 2013, 03:39:10 MD »
Me pelqen  ajo nisma nje njeri nje fidan. Keto te Komuna e Parisit vertet e kan marre per zemer gjelberimin e qytetit
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #431 Me: Gusht 30, 2013, 12:27:23 MD »
Me pelqen  ajo nisma nje njeri nje fidan. Keto te Komuna e Parisit vertet e kan marre per zemer gjelberimin e qytetit

 lezetshem paska dal  :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.