Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 126313 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë [ALTINI_IT]

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 90
 • Popullariteti: 0
 • ore ore lulebore.lum si un qe nuk kam dashnore...
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #30 Me: Tetor 15, 2007, 12:05:50 MD »
ec aty made in fieri.........hahaahh

ahaaahha
shyqyr qe nuk kishte targa durresi ajo makina

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 16, 2007, 07:12:37 MD »
Ne shkoder kjo...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:18:23 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 16, 2007, 07:15:02 MD »
 ;)
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:18:40 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 20, 2007, 12:15:04 PD »
.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:19:00 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 20, 2007, 12:15:38 PD »
.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:19:25 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 20, 2007, 12:16:06 PD »
.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:19:45 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 20, 2007, 12:16:38 PD »
.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:20:03 PD nga LuXor »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #37 Me: Dhjetor 20, 2007, 12:53:16 MD »Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #38 Me: Dhjetor 20, 2007, 12:54:31 MD »Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #39 Me: Dhjetor 20, 2007, 12:55:25 MD »Jashtë Linjë Mexico

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 66
 • Popullariteti: 0
 • Albanian Security Clan
  • WwW.Nastradini.Com
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #40 Me: Dhjetor 20, 2007, 01:03:07 MD »Hahahahahahahhahahahaha

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #41 Me: Dhjetor 20, 2007, 01:10:22 MD »


bushi ne fush kruje hahahahahahJashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #42 Me: Dhjetor 20, 2007, 01:12:05 MD »


shpejt se filloj lufta ;DJashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 22, 2007, 07:14:20 MD »
1-Ka te drejt Doktorr :D
2-Keshtu kur ske shkall

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 22, 2007, 07:16:01 MD »
Mossssssss e humbni kete rast ;D