Autori Tema: Foto humoristike nga shqiperia :)  (Lexuar 152864 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #15 Me: Maj 17, 2007, 06:40:47 MD »
hahahahha
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:14:18 PD nga LuXor »Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #16 Me: Maj 17, 2007, 06:47:13 MD »
lol
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:14:43 PD nga LuXor »Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #17 Me: Maj 17, 2007, 06:48:26 MD »
ju grisen ketijt ;DJashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #18 Me: Maj 17, 2007, 06:49:38 MD »
hhahahahaha
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:15:48 PD nga LuXor »Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #19 Me: Maj 17, 2007, 07:01:58 MD »
asgje s'po shikoj un  :o po talleni ju apo ca  :-\
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #20 Me: Maj 17, 2007, 07:13:40 MD »
po ha vin ca ti te qeshim ne se si shume serioze je ti po sqeshe ti na u prish gjiza ne ;D ;D ;D ;DJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #21 Me: Shtator 27, 2007, 03:25:36 PD »
Nuk po sho gje une ketu, per vecse foton e pare me targe te FR, vene nga n00b.

U gotta be kiddin me man ???
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #22 Me: Shtator 27, 2007, 05:58:53 PD »
Regullat e qarkullimit rrugor
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:16:13 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #23 Me: Shtator 27, 2007, 05:59:48 PD »
Kamion i lodhur
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:16:31 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #24 Me: Shtator 27, 2007, 06:00:48 PD »
Mardhenjet burre grua ne shqiperi
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:16:49 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #25 Me: Shtator 27, 2007, 06:01:34 PD »
Moda e fundit e kepuceve
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:17:09 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #26 Me: Shtator 27, 2007, 06:03:55 PD »
PORTI DURRSIT
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:17:26 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #27 Me: Shtator 27, 2007, 06:06:07 PD »
TRANSPORTI
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:17:44 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #28 Me: Shtator 27, 2007, 06:07:38 PD »
 TRENDY AND COOL
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:18:01 PD nga LuXor »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Foto humoristike nga shqiperia :)
« Pergjigju #29 Me: Shtator 27, 2007, 06:08:45 PD »
Nuk po sho gje une ketu, per vecse foton e pare me targe te FR, vene nga n00b.

U gotta be kiddin me man ???


piccola duhet te kesh mozilla dhe e shikon    ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.