Autori Tema: Disa foto humoristike te tjera....  (Lexuar 48485 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #90 Me: Nëntor 02, 2010, 11:43:35 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #91 Me: Nëntor 02, 2010, 11:44:57 MD »
Cunat [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #92 Me: Nëntor 02, 2010, 11:47:14 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #93 Me: Nëntor 02, 2010, 11:50:00 MD »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #94 Me: Nëntor 23, 2010, 12:26:51 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #95 Me: Nëntor 23, 2010, 12:32:21 PD »
:D

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #96 Me: Nëntor 23, 2010, 12:37:08 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #97 Me: Nëntor 23, 2010, 12:41:03 PD »
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #98 Me: Dhjetor 24, 2010, 08:18:30 MD »
:D


hahaha po kte me e kapen emocjonet  ;D

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #99 Me: Janar 16, 2011, 11:19:03 MD »
18+  :D