Autori Tema: Disa foto humoristike te tjera....  (Lexuar 48449 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #60 Me: Mars 05, 2010, 12:36:52 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #61 Me: Mars 05, 2010, 12:47:47 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #62 Me: Mars 05, 2010, 01:02:41 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë francezi_zi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #63 Me: Mars 07, 2010, 11:00:16 MD »
cenkan sume te lezershme [coolthumb]

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #64 Me: Prill 02, 2010, 06:05:43 MD »

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #65 Me: Prill 09, 2010, 10:43:01 MD »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #66 Me: Prill 09, 2010, 10:45:42 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] e ta  befte  zot  hallall o balik si e ke shtrir llapen  :D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #67 Me: Prill 09, 2010, 10:50:11 MD »
u liberalizuan vizat per lopet e shqiperis  kjo eshte  arritje  e qeveris  se sali bollekut  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #68 Me: Prill 09, 2010, 10:54:12 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #69 Me: Prill 09, 2010, 11:00:19 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #70 Me: Prill 09, 2010, 11:00:57 MD »
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] e ta  befte  zot  hallall o balik si e ke shtrir llapen  :D

hahha  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ku e gjete me qafsh  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #71 Me: Prill 09, 2010, 11:02:38 MD »
u liberalizuan vizat per lopet e shqiperis  kjo eshte  arritje  e qeveris  se sali bollekut  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]


sa perpara kem ec  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #72 Me: Prill 09, 2010, 11:03:06 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #73 Me: Prill 09, 2010, 11:14:57 MD »
 [huh1] [huh1] [huh1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #74 Me: Prill 09, 2010, 11:20:22 MD »
 >:D >:D >:D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA