Autori Tema: Disa foto humoristike te tjera....  (Lexuar 46501 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë agas

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 231
  • Popullariteti: 2
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #30 Me: Gusht 26, 2009, 03:38:54 MD »
Maskat.....
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 231
  • Popullariteti: 2
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #31 Me: Gusht 26, 2009, 03:41:56 MD »
Hop,hop.....
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #32 Me: Gusht 26, 2009, 03:43:00 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë agas

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 231
  • Popullariteti: 2
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #34 Me: Shtator 04, 2009, 11:57:55 PD »
Strong Girl [teethsmile] [teethsmile]

♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #35 Me: Shtator 04, 2009, 11:58:55 PD »
 [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #36 Me: Shtator 18, 2009, 04:54:30 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Bomboni

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2318
  • Popullariteti: 59
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #37 Me: Shtator 19, 2009, 11:41:19 MD »
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë Bomboni

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2318
  • Popullariteti: 59
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #38 Me: Shtator 19, 2009, 11:54:03 MD »
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë KORABI AL

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 12459
  • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #39 Me: Janar 22, 2010, 07:18:47 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

  • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  • Global Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 34704
  • Popullariteti: 555
  • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #40 Me: Janar 22, 2010, 09:35:22 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë KORABI AL

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 12459
  • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #41 Me: Janar 22, 2010, 09:47:13 MD »
Cuna  lexojeni eshte  falas :D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

  • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  • Global Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 34704
  • Popullariteti: 555
  • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #42 Me: Janar 22, 2010, 09:59:42 MD »
Cuna  lexojeni eshte  falas :D


a te rafte e mira korab..nuk ashte e vertet  [mrgreen] [mrgreen] [tongue3] [tongue3] [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë KORABI AL

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 12459
  • Popullariteti: 248
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #43 Me: Janar 24, 2010, 02:23:41 MD »
U rrit  femija   pordhi  shtepia   [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

  • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  • Global Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 34704
  • Popullariteti: 555
  • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Disa foto humoristike te tjera....
« Pergjigju #44 Me: Janar 26, 2010, 01:41:39 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!