Autori Tema: AMERIKANET....  (Lexuar 26740 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Me: Tetor 02, 2007, 10:37:42 MD »
Bill Clinton pervecse president, ka qen edhe tregimtar i madh   ;D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:28:23 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #1 Me: Tetor 02, 2007, 10:39:29 MD »
Ja si e gjeten Sadamin....
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:28:39 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #2 Me: Tetor 02, 2007, 10:40:08 MD »
eh..
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:28:53 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #3 Me: Tetor 02, 2007, 10:41:24 MD »
Ka uri i shkreti...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:29:19 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #4 Me: Tetor 02, 2007, 10:42:48 MD »
Keta jan heronjte amerikan pas 11 shtatorit ne 2001.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:29:56 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #5 Me: Tetor 02, 2007, 10:43:24 MD »
Kur s'di te lexosh ....
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:30:16 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #6 Me: Tetor 02, 2007, 10:44:12 MD »
Universitar Kinez...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:30:42 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #7 Me: Tetor 02, 2007, 10:45:06 MD »
Universitar Amerikane
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:31:07 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
AMERIKANET....
« Pergjigju #8 Me: Prill 05, 2008, 09:59:20 MD »
Universitar AmerikaneAjo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
AMERIKANET....
« Pergjigju #9 Me: Prill 07, 2008, 11:12:36 MD »
Universitar Amerikane

Ajo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
Hahahahahaaha

Qenke shume sexy Cherry ;)
« Redaktimi i Fundit: Prill 09, 2008, 01:31:12 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
AMERIKANET....
« Pergjigju #10 Me: Prill 19, 2008, 02:49:23 PD »
2 te parat jan shume shume shume te bukura.  :-*

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
AMERIKANET....
« Pergjigju #11 Me: Prill 20, 2008, 11:57:11 MD »
falt zoti universitetin amerikon  ;D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
AMERIKANET....
« Pergjigju #12 Me: Prill 29, 2008, 02:01:39 PD »
ka lezet amerika


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
AMERIKANET....
« Pergjigju #13 Me: Korrik 12, 2008, 07:02:04 MD »
nuk e vrasi mendjen shum amerikanet
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
AMERIKANET....
« Pergjigju #14 Me: Korrik 13, 2008, 11:58:46 PD »
Universitar AmerikaneAjo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
ku je moj zemer se na paske nderuar O0