Autori Tema: AMERIKANET....  (Lexuar 22011 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Elf

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 1
 • Gjakftohte, i ndjeshem
AMERIKANET....
« Pergjigju #15 Me: Korrik 19, 2008, 02:14:28 MD »
Ke dal bukur Cherry, po do kishe dal edhe me bukur e plote si dy gocat poshte teje.
U besoj vetem dy personeve: Njeri jam une, tjetri eshte e sigurt qe s'je ti !

Jashtë Linjë arla

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
AMERIKANET....
« Pergjigju #16 Me: Korrik 26, 2008, 01:59:04 MD »
vertete qe nuk e vrasin mendjen dhe mire e kane nga nje ane

Jashtë Linjë DJ GERSI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
AMERIKANET....
« Pergjigju #17 Me: Shtator 14, 2008, 04:15:04 MD »
DFSGDF

Jashtë Linjë driola

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 17
 • Popullariteti: 0
 • toka eshte e madhe bota shume e vogel
AMERIKANET....
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 24, 2008, 03:38:33 PD »
a do te me pranojne mua atje ne amerike

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
AMERIKANET....
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 24, 2008, 06:39:31 MD »
a do te me pranojne mua atje ne amerike

Nese je si ato bjondet ne foto e ke rrugen te hapur kudo  :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë partizoni

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 9
 • Popullariteti: 0
AMERIKANET....
« Pergjigju #20 Me: Janar 28, 2009, 01:59:02 MD »
me duket se me moniken ka qene muhabeti 

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
AMERIKANET....
« Pergjigju #21 Me: Maj 16, 2009, 11:45:16 MD »
a te kishte shqiperia si U.amerikan
JuvEntIn PerGJithMon