Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Foto humoristike => Tema është filluar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:37:42 MD

Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:37:42 MD
Bill Clinton pervecse president, ka qen edhe tregimtar i madh   ;D
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:39:29 MD
Ja si e gjeten Sadamin....
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:40:08 MD
eh..
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:41:24 MD
Ka uri i shkreti...
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:42:48 MD
Keta jan heronjte amerikan pas 11 shtatorit ne 2001.
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:43:24 MD
Kur s'di te lexosh ....
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:44:12 MD
Universitar Kinez...
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Tetor 02, 2007, 10:45:06 MD
Universitar Amerikane
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Prill 05, 2008, 09:59:20 MD
Universitar AmerikaneAjo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Nastradini ne Prill 07, 2008, 11:12:36 MD
Universitar Amerikane

Ajo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
Hahahahahaaha

Qenke shume sexy Cherry ;)
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Fierakja_Rome ne Prill 19, 2008, 02:49:23 PD
2 te parat jan shume shume shume te bukura.  :-*
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: TENEBRAUM ne Prill 20, 2008, 11:57:11 MD
falt zoti universitetin amerikon  ;D
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: BERATSI_NL ne Prill 29, 2008, 02:01:39 PD
ka lezet amerika
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: kasemi111 ne Korrik 12, 2008, 07:02:04 MD
nuk e vrasi mendjen shum amerikanet
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 13, 2008, 11:58:46 PD
Universitar AmerikaneAjo bjondia mes atyre djemve jam une  Nastradini  :)
ku je moj zemer se na paske nderuar O0
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: Elf ne Korrik 19, 2008, 02:14:28 MD
Ke dal bukur Cherry, po do kishe dal edhe me bukur e plote si dy gocat poshte teje.
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: arla ne Korrik 26, 2008, 01:59:04 MD
vertete qe nuk e vrasin mendjen dhe mire e kane nga nje ane
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: DJ GERSI ne Shtator 14, 2008, 04:15:04 MD
DFSGDF
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: driola ne Nëntor 24, 2008, 03:38:33 PD
a do te me pranojne mua atje ne amerike
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 24, 2008, 06:39:31 MD
a do te me pranojne mua atje ne amerike

Nese je si ato bjondet ne foto e ke rrugen te hapur kudo  :)
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: partizoni ne Janar 28, 2009, 01:59:02 MD
me duket se me moniken ka qene muhabeti 
Titulli: AMERIKANET....
Postuar nga: juventini piero ne Maj 16, 2009, 11:45:16 MD
a te kishte shqiperia si U.amerikan