Autori Tema: Principi Arkimedit ne nje version te ri.  (Lexuar 2209 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Principi Arkimedit ne nje version te ri.
« Me: Nëntor 27, 2009, 11:55:08 MD »


Me vjen keq per ata qe s'din italisht  [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2009, 11:56:51 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Principi Arkimedit ne nje version te ri.
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 28, 2009, 12:00:57 PD »
 [rlmao] ...questa é pura scenza  [rlmao] [rlmao] [rlmao].....sa e forte
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Principi Arkimedit ne nje version te ri.
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 28, 2009, 12:02:06 PD »
ghaghahaahahgagagagahahahahahhahjavascript:void(0)aha [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

i forte esht ky mago forest   .

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Principi Arkimedit ne nje version te ri.
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 28, 2009, 04:20:36 MD »
Ragazzi la spinta verso l'alto c'è pure nel 2008  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.