Autori Tema: Energjia kinetike .?  (Lexuar 4751 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Energjia kinetike .?
« Me: Nëntor 30, 2008, 06:53:59 MD »
Qdo trup qe leviz ka energji kinetike ose energji te levizjes.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Energjia kinetike .?
« Pergjigju #1 Me: Prill 13, 2010, 05:16:13 MD »
hahaha kjo po qe ishte alamet teme.  :D