Filozofia

Tema

(1/13) > >>

[1] Fjale te urta filozofike !

[2] Cila eshte e vetmja gje e sigurt...

[3] Shprehje te huaja...

[4] Cfare eshte realiteti?

[5] Cili eshte kuptimi i jetes?

[6] Si formohet njeriu...?

[7] E mira dhe e keqja

[8] Perse njerzit bejne keq???

[9] Tek njeriu ka me shum gjera per tu admiruar apo per tu perbuzur???????!!!!!!!!!1

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

Go to full version