Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
203 / 71962 nga KatiljaPostimi i Fundit
Shtator 07, 2014, 06:31:39 MD
5 / 2963 nga WaitPostimi i Fundit
Shtator 02, 2014, 05:37:49 MD
Shprehje te huaja...

Filluar nga n00b « 1 2 3 4 5 6 ... 20 »

290 / 90151 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 19, 2013, 07:24:55 MD
9 / 4151 nga eri_frPostimi i Fundit
Shtator 18, 2013, 05:56:18 MD
48 / 22902 nga eri_frPostimi i Fundit
Shtator 18, 2013, 05:45:04 MD
0 / 1233 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 18, 2013, 11:57:32 MD
E mira dhe e keqja

Filluar nga Iness « 1 2 3 4 5 »

71 / 29245 nga InessPostimi i Fundit
Korrik 12, 2012, 10:51:13 MD
Perse njerzit bejne keq???

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

142 / 39147 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 19, 2012, 10:25:53 MD
63 / 26923 nga XenaPostimi i Fundit
Maj 26, 2012, 12:54:02 MD
Cfare eshte jeta???

Filluar nga laerti « 1 2 3 4 5 6 ... 48 »

706 / 102664 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Maj 23, 2012, 09:13:40 MD
93 / 38957 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Prill 19, 2012, 10:13:53 MD
Kush je ti?

Filluar nga ஜKamikazjaஜ « 1 2 3 4 5 »

70 / 13212 nga IdushPostimi i Fundit
Prill 06, 2012, 08:40:41 MD
49 / 10816 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 27, 2012, 07:21:39 MD
si mendoni thell thell...?

Filluar nga eri_fr « 1 2 3 4 5 6 ... 9 »

120 / 21709 nga sorkadhePostimi i Fundit
Janar 07, 2012, 05:30:18 MD
Ekziston FATI?

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 11 »

152 / 29364 nga InessPostimi i Fundit
Shtator 20, 2011, 08:19:43 PD
Injoranca

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 »

41 / 14572 nga KapricoPostimi i Fundit
Shtator 04, 2011, 11:23:14 MD
37 / 6511 nga conradPostimi i Fundit
Gusht 12, 2011, 04:06:38 PD
C'eshte dija?

Filluar nga Iness « 1 2 »

17 / 11340 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 08, 2011, 08:49:34 PD
6 / 3259 nga conradPostimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 03:28:02 PD
0 / 1351 nga Feeling-GoodPostimi i Fundit
Korrik 27, 2011, 09:49:24 MD
3 / 2191 nga KapricoPostimi i Fundit
Qershor 28, 2011, 03:13:45 MD
1 / 1161 nga InessPostimi i Fundit
Qershor 26, 2011, 06:16:29 MD
2 / 1483 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 26, 2011, 01:34:08 PD
KUPTIMI I JETES

Filluar nga ofelia « 1 2 »

25 / 6986 nga conradPostimi i Fundit
Qershor 25, 2011, 11:23:02 MD
0 / 1100 nga Off_ClosePostimi i Fundit
Qershor 25, 2011, 01:59:46 MD
10 / 4520 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 18, 2011, 09:31:45 MD
C'eshte e verteta si mendoni?

Filluar nga kujdes99 « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

105 / 27580 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 02:09:18 MD
ILUZIONET....

Filluar nga eri_fr « 1 2 »

23 / 5579 nga Feeling-GoodPostimi i Fundit
Qershor 06, 2011, 09:45:51 MD
2 / 5138 nga TPostimi i Fundit
Prill 25, 2011, 07:53:48 MD
40 / 10738 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 08, 2011, 09:03:30 PD