Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 4 Vizitore po shikojne kete rubrike.
203 / 79057 nga KatiljaPostimi i Fundit
Shtator 07, 2014, 06:31:39 MD
5 / 4412 nga WaitPostimi i Fundit
Shtator 02, 2014, 05:37:49 MD
Shprehje te huaja...

Filluar nga n00b « 1 2 3 4 5 6 ... 20 »

290 / 100046 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 19, 2013, 07:24:55 MD
9 / 5344 nga eri_frPostimi i Fundit
Shtator 18, 2013, 05:56:18 MD
48 / 25636 nga eri_frPostimi i Fundit
Shtator 18, 2013, 05:45:04 MD
0 / 1698 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 18, 2013, 11:57:32 MD
E mira dhe e keqja

Filluar nga Iness « 1 2 3 4 5 »

71 / 33230 nga InessPostimi i Fundit
Korrik 12, 2012, 10:51:13 MD
Perse njerzit bejne keq???

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

142 / 43438 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 19, 2012, 10:25:53 MD
63 / 31731 nga XenaPostimi i Fundit
Maj 26, 2012, 12:54:02 MD
Cfare eshte jeta???

Filluar nga laerti « 1 2 3 4 5 6 ... 48 »

706 / 114919 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Maj 23, 2012, 09:13:40 MD
93 / 43346 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Prill 19, 2012, 10:13:53 MD
Kush je ti?

Filluar nga ஜKamikazjaஜ « 1 2 3 4 5 »

70 / 15686 nga IdushPostimi i Fundit
Prill 06, 2012, 08:40:41 MD
49 / 12605 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 27, 2012, 07:21:39 MD
si mendoni thell thell...?

Filluar nga eri_fr « 1 2 3 4 5 6 ... 9 »

120 / 25604 nga sorkadhePostimi i Fundit
Janar 07, 2012, 05:30:18 MD
Ekziston FATI?

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 11 »

152 / 33986 nga InessPostimi i Fundit
Shtator 20, 2011, 08:19:43 PD
Injoranca

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 »

41 / 17052 nga KapricoPostimi i Fundit
Shtator 04, 2011, 11:23:14 MD
37 / 7762 nga conradPostimi i Fundit
Gusht 12, 2011, 04:06:38 PD
C'eshte dija?

Filluar nga Iness « 1 2 »

17 / 14039 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 08, 2011, 08:49:34 PD
6 / 3704 nga conradPostimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 03:28:02 PD
0 / 1611 nga Feeling-GoodPostimi i Fundit
Korrik 27, 2011, 09:49:24 MD
3 / 2520 nga KapricoPostimi i Fundit
Qershor 28, 2011, 03:13:45 MD
1 / 1367 nga InessPostimi i Fundit
Qershor 26, 2011, 06:16:29 MD
2 / 1880 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 26, 2011, 01:34:08 PD
KUPTIMI I JETES

Filluar nga ofelia « 1 2 »

25 / 7894 nga conradPostimi i Fundit
Qershor 25, 2011, 11:23:02 MD
0 / 1333 nga Off_ClosePostimi i Fundit
Qershor 25, 2011, 01:59:46 MD
10 / 5313 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 18, 2011, 09:31:45 MD
C'eshte e verteta si mendoni?

Filluar nga kujdes99 « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

105 / 30931 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 02:09:18 MD
ILUZIONET....

Filluar nga eri_fr « 1 2 »

23 / 6640 nga Feeling-GoodPostimi i Fundit
Qershor 06, 2011, 09:45:51 MD
2 / 5799 nga TPostimi i Fundit
Prill 25, 2011, 07:53:48 MD
40 / 12157 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 08, 2011, 09:03:30 PD