Autori Tema: Le ali della libertà  (Lexuar 1466 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Le ali della libertà
« Me: Maj 31, 2011, 03:58:55 MD »
http://www.megavideo.com/v/XFDEMU0S89366fa85afe195203799cb98c6468c9

P.s Pas 72min shikim ju kerkon te prisni 30 min te tjera ,,, prisni te kalojne ato minuta dhe shikim te kendshem  [smiley1]
Fillimi i filmit nuk ka asnje vlere ,,, nese do duroni ta shihni deri ne fund do kuptoni qe : - Ky film vertet ja vlen jep me shume se titulli i tij ...!!!

« Redaktimi i Fundit: Maj 31, 2011, 06:44:32 MD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Le ali della libertà
« Pergjigju #1 Me: Maj 31, 2011, 11:03:38 MD »
Shum i bukur... u kenaqa :)
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Le ali della libertà
« Pergjigju #2 Me: Qershor 01, 2011, 02:04:14 PD »
...Caro Direttore... Aveva ragione la salvezza è dentro nella bibbia...!!!

La speranza è una cosa buona , forse la migliore delle cose e le cose buone non muoiono mai...

O fai di tutto per vivere o fai di tutto per muorire ...


Ky film percjell mesazhe te forta e te vlefshme per kedo ... Cinema  [bigok]