Autori Tema: Filma HD ne Stream!  (Lexuar 10642 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #15 Me: Mars 14, 2010, 09:01:56 MD »
aktoret si njofta se nk i mbaj mend [mrgreen]pervec  alit snjoh tjeter [mrgreen]dhe ai sishte aty
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #16 Me: Mars 14, 2010, 09:10:42 MD »
kush eshte ali???
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #17 Me: Mars 14, 2010, 09:17:55 MD »
pacinnojaaaaaaaa
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #18 Me: Mars 14, 2010, 09:25:18 MD »
aaaaaaa  [bigok] [bigok]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #19 Me: Maj 23, 2010, 03:26:47 MD »
http://www.justin.tv/lowbandwidth#r=Ugg9Pu4~&s=em

1) Per te pare Filmat duhet te keni linje te shpejte interneti!

2) Klikoni 2-3 here tek butoni
Play dhe prisni te karikohet!
Tashme del nje kod error direkt .....si eshte puna??apo e shkaterruan ushtaret sitin  :D [tongue3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!