Autori Tema: Filma HD ne Stream!  (Lexuar 10701 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma HD ne Stream!
« Me: Mars 13, 2010, 12:28:54 PD »
http://www.justin.tv/lowbandwidth#r=Ugg9Pu4~&s=em

1) Per te pare Filmat duhet te keni linje te shpejte interneti!

2) Klikoni 2-3 here tek butoni
Play dhe prisni te karikohet!
« Redaktimi i Fundit: Prill 11, 2010, 01:34:57 PD nga n00b »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #1 Me: Mars 13, 2010, 04:50:52 MD »
Fantastike n00b, cilesi HD :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #2 Me: Mars 13, 2010, 05:01:10 MD »
Bukur.Ku mund ta shikoj se x c'film behet fjale..?Spo e gjej dot ate opcion.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #3 Me: Mars 13, 2010, 05:11:30 MD »
Bukur.Ku mund ta shikoj se x c'film behet fjale..?Spo e gjej dot ate opcion.

Choco kliko 1 here tek Play, pastaj tek Pause, pastaj Play serish dhe prit 20-30 sekonda ;)

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #4 Me: Mars 13, 2010, 05:13:51 MD »
n00bi deri ketu thame ok.Po x te pare titullin them,apo ska ndo1 opcion te tille? [tongue3]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #5 Me: Mars 13, 2010, 05:48:32 MD »
n00bi deri ketu thame ok.Po x te pare titullin them,apo ska ndo1 opcion te tille? [tongue3]

lol Choco me hutove, mendoja se nuk kishe arritur ne ate pike... Per titullin eshte ne dore te atij qe i ve ne dispozicion... ndonjehere i vendos... ose duhet kapur filmi ne momentin qe fillon...  :S

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #6 Me: Mars 13, 2010, 05:58:19 MD »
n00bi deri ketu thame ok.Po x te pare titullin them,apo ska ndo1 opcion te tille? [tongue3]

Choco ti e ke dyst taban,,, rrafsh internetin asgje nuk shef  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #7 Me: Mars 14, 2010, 07:03:14 PD »
ore vetem per 1 film behet fjale se mua vec ushtar po me  dalin   [silly]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #8 Me: Mars 14, 2010, 04:25:11 MD »
 [huh1]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #9 Me: Mars 14, 2010, 06:09:07 MD »

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #10 Me: Mars 14, 2010, 07:08:27 MD »
ore vetem per 1 film behet fjale se mua vec ushtar po me  dalin   [silly]

hahahahahahah....pse mi c'fare kane ushtaret qe nuk te pelqejne???  [rlmao]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #11 Me: Mars 14, 2010, 08:45:53 MD »
[huh1]

??? Cke zooi?
noob ishte nje postim me perpara por qenka fshire,,, me coroditi postimi lol
ore vetem per 1 film behet fjale se mua vec ushtar po me  dalin   [silly]

hahahahahahah....pse mi c'fare kane ushtaret qe nuk te pelqejne???  [rlmao]
ua  po asgje mi por bera pershkrimin e filmit  ore a shikoni ushtar ju mo?????????????
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #12 Me: Mars 14, 2010, 08:53:03 MD »
haha..nuk e kam provu akoma  [mrgreen]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #13 Me: Mars 14, 2010, 08:56:15 MD »
si nuk i ke pa ushtaret akoma kinga jane [mrgreen] [mrgreen]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Filma HD ne Stream!
« Pergjigju #14 Me: Mars 14, 2010, 08:58:47 MD »
hahah....nje dua une jo nje ushtri te tere  [mrgreen] po varet se c'fare aktori ishte???
Alors on Danse