Autori Tema: Si te shkarkoni nga Rapidshare !  (Lexuar 5474 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Me: Shkurt 05, 2008, 10:49:25 MD »
Si te shkarkoni nga Rapidshare

1.Filloni thjesht duke klikuar mbi linkun ose duke e kopjuar dhe vendosur tek browseri juaj.

2.Zbrisni tek fundi i faqes.

3.Kliko tek butoni FREE per te filluar shkarkimin.

4.Pasi keni klikuar butonin FREE do dale nje faqe e ngjashme dhe do shikoni nje limit kohor qe zvogelohet drejt 0 , prisni gjer sa te mbaroje5.Pasi te prisni sa te mbaroje koha.. do dale nje faqe tjeter.

Zbrisni gjer tek fundi i faqes tjeter . Emri i filet qe do shkarkoni do dale me nje kod.

Futni kodin egzaktesisht sic kerkohet dhe klikoni mbi butonin Download
Shkarkim te mbare !


« Redaktimi i Fundit: Shkurt 05, 2008, 11:23:03 MD nga n00b »

Jashtë Linjë zogu dukagjinas

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 84
  • Popullariteti: -1
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #1 Me: Shtator 29, 2009, 07:01:42 MD »
Me falni por s'po kuptoj cilin link !!?? Te lutem ma shpjego pak me qart, nese ke ndonji fotografi ku mund ta shoh me qart se ku ta marr linkun dhe ku ta vendos , do te te falenderohesha shume shume !!
Jeto sikur parajsa te jete ne toke !