Forumi Nastradini

Interneti dhe Informacioni => Shkarkime - Downloads => Filma Internacional => Tema është filluar nga: AldoVl ne Shtator 23, 2011, 02:18:23 PD

Titulli: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
Postuar nga: AldoVl ne Shtator 23, 2011, 02:18:23 PD
Pershendetje te gjitheve.
Si fillim me lini te prezantohem...
Quhem AldoVl. Jam krijuesi i faqes MosFli.Tv (mund t'ju duket e cuditshme por eshte histori e gjate me ate person qe e ka aktualisht).
Gjithsesi pas shume kohesh vendosa te rihap nje faqe me titra shqip, por kesaj here shume ndryshe. Vendosa qe filmat t'i nxjerr ne format HD dhe t'i hostoja ne serverin tim te dedikuar. Synoj ta bej kete faqen me te klikuar me titra shqip ne te gjithe Shqiperine.
Faqja eshte http://filmi.im/ (http://filmi.im/) . Mund te shikosh online dhe mund e shkarkosh pa asnje problem.
E hapa ketu kete teme meqe ka postime per filma.
Shpresoj te mos kem probleme me administratoret. Faleminderit.
Titulli: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
Postuar nga: Golden ne Shtator 23, 2011, 02:52:47 PD
AldoVl, me pelqeu!  ;) Suksese ne vazhdim!
Titulli: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Shtator 23, 2011, 12:59:12 MD
Pune e bukur Aldo suksese  [smiley1]
Titulli: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
Postuar nga: Pashai ne Tetor 27, 2011, 04:41:54 MD
Me ne fund nje person qe del jashte kornizave dhe merr ne konsiderate filmat 720p. Aldo ke bere nje pune kolosale dhe per kete te pergezoj.
Titulli: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
Postuar nga: Feeling-Good ne Tetor 27, 2011, 08:46:28 MD
Flm Aldo............... :)