Autori Tema: wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip  (Lexuar 13071 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë AldoVl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 21
 • Popullariteti: 0
wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
« Me: Shtator 23, 2011, 02:18:23 PD »
Pershendetje te gjitheve.
Si fillim me lini te prezantohem...
Quhem AldoVl. Jam krijuesi i faqes MosFli.Tv (mund t'ju duket e cuditshme por eshte histori e gjate me ate person qe e ka aktualisht).
Gjithsesi pas shume kohesh vendosa te rihap nje faqe me titra shqip, por kesaj here shume ndryshe. Vendosa qe filmat t'i nxjerr ne format HD dhe t'i hostoja ne serverin tim te dedikuar. Synoj ta bej kete faqen me te klikuar me titra shqip ne te gjithe Shqiperine.
Faqja eshte http://filmi.im/ . Mund te shikosh online dhe mund e shkarkosh pa asnje problem.
E hapa ketu kete teme meqe ka postime per filma.
Shpresoj te mos kem probleme me administratoret. Faleminderit.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
« Pergjigju #1 Me: Shtator 23, 2011, 02:52:47 PD »
AldoVl, me pelqeu!  ;) Suksese ne vazhdim!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
« Pergjigju #2 Me: Shtator 23, 2011, 12:59:12 MD »
Pune e bukur Aldo suksese  [smiley1]

Jashtë Linjë Pashai

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
« Pergjigju #3 Me: Tetor 27, 2011, 04:41:54 MD »
Me ne fund nje person qe del jashte kornizave dhe merr ne konsiderate filmat 720p. Aldo ke bere nje pune kolosale dhe per kete te pergezoj.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
wWw.Filmi.Im - Filma HD me titra shqip
« Pergjigju #4 Me: Tetor 27, 2011, 08:46:28 MD »
Flm Aldo............... :)
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.