Autori Tema: Solomon Kane (2009)  (Lexuar 3140 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
Solomon Kane (2009)
« Me: Qershor 14, 2010, 05:14:15 MD »


TITLE]…………………….[ Solomon Kane
[DIRECTOR]………………….[ Michael J. Bassett
[RELEASE DATE]………………[ 23 December 2009 (France)
[FORMAT]:…………………..[ Matroska (MKV)
[GENRE]:……………………[ Action | Adventure | Fantasy
[NO OF CDs]…………………[ 1
[FILE SIZE]:………………..[ 350MB
[RESOLUTION]:……………….[ 720x368
[LANGUAGE ]:………………..[ English
[SUBTITLES]:………………..[ N/A
[ORIGINAL RUNTIME]:………….[ 01:43:52http://hotfile.com/dl/46350073/baed084/briken0011-d8a279e2e4e49cc_in_it.SlmnKane.2010.DVDscr.001.html
http://hotfile.com/dl/46350268/4952f07/briken0011-d8a279e2e4e49cc_in_it.SlmnKane.2010.DVDscr.002.html
http://hotfile.com/dl/46350506/39d3e4f/briken0011-d8a279e2e4e49cc_in_it.SlmnKane.2010.DVDscr.003.html
« Redaktimi i Fundit: Korrik 11, 2010, 01:13:40 MD nga crash »
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875