Autori Tema: Prince of Persia: The Sands of Time(2010)  (Lexuar 3093 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
Prince of Persia: The Sands of Time(2010)
« Me: Qershor 14, 2010, 05:19:52 MD »


[FORMAT]:…………………..[ Matroska
[GENRE]:……………………[ Action | Adventure | Fantasy | Romance
[FILE SIZE]:………………..[ 400 MB
[NO OF CDs]:………………..[ 1
[RESOLUTION]:……………….[ 640x272
[ASPECT RATIO]:……………..[ 2.35
[FRAME RATE]:……………….[ 23.976 fps
[LANGUAGE ]:………………..[ English
[SUBTITLES]:………………..[ none
[ORIGINAL RUNTIME]:………….[ 01:43:00
[RELEASE RUNTIME]:…………..[ 01:43:00
[SOURCE]:…………………..[ TS-iMAGiNE
[iMDB RATING]:………………[ 6.8/10

http://hotfile.com/dl/46168855/3ccfc0a/pop.2010.TS_briken0011.001.html
http://hotfile.com/dl/46168911/395641b/pop.2010.TS_briken0011.002.html
http://hotfile.com/dl/46169049/0c8c499/pop.2010.TS_briken0011.003.html
« Redaktimi i Fundit: Korrik 11, 2010, 01:12:15 MD nga crash »
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875