Autori Tema: Secretariat 2010 BDRip Xvid-SnF  (Lexuar 2474 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Confused

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 51
  • Popullariteti: 0
Secretariat 2010 BDRip Xvid-SnF
« Me: Janar 02, 2011, 08:20:19 PD »


File: Secretariat.BDRip.XviD.iMBT.1_kizmark_.avi
Size: 696.04 MB
Duration: 00:54:06
Avg.bitrate: 1799 kb/s
Audio: ac3, 48000 Hz, 5:1, 448 kb/s
Video: mpeg4, yuv420p, 640x272, 23.98 fps(r)
Download:

http://www.fileserve.com/file/SpYyf69/sick_reta_ryat_kizmark.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/ryUexsF/sick_reta_ryat_kizmark.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/Q7yrp38/sick_reta_ryat_kizmark.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/6xW2zHx/sick_reta_ryat_kizmark.part4.rar

Password: kizmark