Autori Tema: kush mundet  (Lexuar 3907 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
kush mundet
« Me: Tetor 25, 2009, 01:05:39 PD »
kush mundet te me gjej kete  Ezopi-Dhelpra dhe rrushte

flm
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
kush mundet
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 25, 2010, 11:02:41 MD »

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
kush mundet
« Pergjigju #2 Me: Mars 01, 2010, 01:27:13 PD »
je njesh shoku flm
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
kush mundet
« Pergjigju #3 Me: Mars 08, 2010, 01:13:45 MD »
kjo esht e papame
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë FJORENTINO

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
kush mundet
« Pergjigju #4 Me: Qershor 12, 2010, 11:23:37 MD »
princ of persya kush mundet te ma gjeje ta shikoj