Autori Tema: Ghajini (:P)  (Lexuar 2358 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

  • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 11183
  • Popullariteti: 96
  • KERKO,MESO,PUNO
Ghajini (:P)
« Me: Shtator 13, 2010, 10:11:29 PD »

Genre:Action | Drama | Mystery | Romance | Thriller

Torrent download:
http://extratorrent.com/torrent_download/2169280/Ghajini+Hindi+2008+BDRip+x264+M-SuB+xRG.torrent
« Redaktimi i Fundit: Shtator 13, 2010, 10:16:32 PD nga GHOSTENIGMA »