Autori Tema: Filma Internacional te dubluar Italisht - Per ata qe s'din anglisht.  (Lexuar 32607 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Filma Internacional te dubluar Italisht - Per ata qe s'din anglisht.
« Pergjigju #31 Me: Janar 26, 2011, 02:25:57 MD »
Ketu do te fusim linket per te shkarkuar filma internacional te dubluar ne italisht.

Kjo teme sherben per shqiptaret qe ndodhen ne itali ose per te gjithe ata qe nuk e kuptojne mire gjuhen angleze kurse ate italiane po.

Ska njeri qe se kupton anglishten ,,, uuuuu sa po mendoke per popullin ti  [blinkyeye]