Autori Tema: Filma Shqiptare !  (Lexuar 65485 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë taniii

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #60 Me: Korrik 29, 2009, 10:11:09 MD »
Citim nga: n00b ne Gusht 13, 2007, 11:24:49 MD


I Dashur Armik

Citim nga: n00b ne Gusht 13, 2007, 11:24:49 MD


I Dashur Armik


faleminderit

Jashtë Linjë taniii

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #61 Me: Gusht 02, 2009, 06:40:45 MD »
per here te pare po shkruaj dhe une ketu. forumi eshtr i mire ne perghithesi po ka dhe probleme.ketu jane vendosur shme filma per shkarkim mirepo asnje nga filmat nuk zbret.mnd te me shpjegoje ndonjeri ju lutem ? faleminderit

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #62 Me: Gusht 02, 2009, 09:43:33 MD »
duhen rriparuar se linqet jan per nje kohe te caktuar edhe jo te perhershme
perandaj thuaj cfar filmi do edhe te japim linqe te tjera flm
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #63 Me: Gusht 04, 2009, 10:37:04 MD »
Do te ndryshohen linket sapo te mundemi.. Dikur kan punuar por tani kan ndryshuar :)


flm, uroj te na i vini ne dispozicion linqet qe te kemi mundesi ti shkarkojme apo ti shikojme  [wink1]

Sapo u sistemuan te gjithe linket mund ti shkarkosh ne c'do moment.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #64 Me: Gusht 04, 2009, 10:41:11 MD »
per here te pare po shkruaj dhe une ketu. forumi eshtr i mire ne perghithesi po ka dhe probleme.ketu jane vendosur shme filma per shkarkim mirepo asnje nga filmat nuk zbret.mnd te me shpjegoje ndonjeri ju lutem ? faleminderit

Tani mund ti shkarkosh lirshem filmat. Nuk e kishim vene re qe ato linke kishin skaduar :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #65 Me: Gusht 07, 2009, 07:53:49 MD »
me ne fund i regulluat linqet, rrofsh LuXor   [kisss2] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #66 Me: Gusht 07, 2009, 11:35:16 MD »
Ke puth ti zgjebe italie, rri se mos na ngjit gripin e maialeve :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #67 Me: Gusht 08, 2009, 12:14:00 PD »
Ke puth ti zgjebe italie, rri se mos na ngjit gripin e maialeve :P
[huh1] [huh1] [huh1]
 [angry2] [angry2] nc nc nc me te puth ty te ze poliomeliti re
me morsh pleshtat ti mua mo kellire italie se nuk ishte kiss x ty ma per linqet  [mrgreen] [mrgreen]

gjithsesi thnx x linqet thashe  [teethsmile]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #68 Me: Gusht 08, 2009, 12:17:15 PD »
Nuk e paske bere vaksinen ti?

Te me puthesh mua rinohesh moj budallacke :P ( nejse e lem kete teme se nuk i permbush kushtet ti ;D)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #69 Me: Gusht 08, 2009, 12:19:47 PD »
Nuk e paske bere vaksinen ti?

Te me puthesh mua rinohesh moj budallacke :P ( nejse e lem kete teme se nuk i permbush kushtet ti ;D)
cinozmi dhe ironia jote me bejne te  [sick4] kshuqe nuk ja vlen te harxhosh keto 2 rreshta me tu pergjigj ma nejse (dikush me ka thene qe fshihesh pas ironise me teper sec duhet)  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #70 Me: Gusht 08, 2009, 12:22:40 PD »
Degjo llafet ti :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Bibina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #71 Me: Dhjetor 13, 2009, 01:39:39 PD »
Nuk me hapen linqet per ti download.Ju lutem mund ti shikoni dhe njehere mos duhen rinovuar.Flm

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #72 Me: Dhjetor 15, 2009, 12:44:54 MD »
Nuk me hapen linqet per ti download.Ju lutem mund ti shikoni dhe njehere mos duhen rinovuar.Flm

Sapo u rinovuan tani mund te shkarkosh filma. Mjafton nje Right click me te djathten dhe Save As.

Jashtë Linjë Bibina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #73 Me: Dhjetor 15, 2009, 04:18:13 MD »
Nuk me hapen linqet per ti download.Ju lutem mund ti shikoni dhe njehere mos duhen rinovuar.Flm

Sapo u rinovuan tani mund te shkarkosh filma. Mjafton nje Right click me te djathten dhe Save As.


Disa qe provova mu hapen por zonja nga qyteti joooo :(((

Jashtë Linjë klori

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Në emër të lirisë [dvd rip]
« Pergjigju #74 Me: Janar 03, 2010, 03:34:52 MD »
Apasionata

Ne emer te lirise [dvd rip]

Fehmi Oshafi (1987)Lufta e II Botërore në një fshat. Në luftimet me nazistët plagoset një partizan grek por partizanët shqiptarë e ndihmojnë dhe e strehojnë në shtëpinë e një fshatareje. Jeta e partizanit grek dhe mesazhi që ai ka për detyrë të çojë në vendin e duhur, janë në rrezik sepse komanda Gjermane vendoset në shtëpinë ku ai është strehuar.

Interpretojne:

Bujar Asqeriu
Tinka Kurti
Albert Verria
Artur Gorishti etj

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/329279077/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part01.rar.html
http://rapidshare.com/files/329278602/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part02.rar.html
http://rapidshare.com/files/329283385/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part03.rar.html
http://rapidshare.com/files/329279505/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part04.rar.html
http://rapidshare.com/files/329279060/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part05.rar.html
http://rapidshare.com/files/329371812/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part06.rar.html
http://rapidshare.com/files/329375083/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part07.rar.html
http://rapidshare.com/files/329372222/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part08.rar.html
http://rapidshare.com/files/329379025/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part09.rar.html
http://rapidshare.com/files/329367746/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part10.rar.html
http://rapidshare.com/files/329448286/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part11.rar.html
http://rapidshare.com/files/329448591/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part12.rar.html
http://rapidshare.com/files/329444750/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part13.rar.html
http://rapidshare.com/files/329442302/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part14.rar.html
http://rapidshare.com/files/329441767/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part15.rar.html
http://rapidshare.com/files/329497455/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part16.rar.html
http://rapidshare.com/files/329496490/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part17.rar.html
http://rapidshare.com/files/329494286/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part18.rar.html
http://rapidshare.com/files/329492708/Ne_emer_te_lirise__dvd_rip_.part19.rar.html