Autori Tema: Filma Shqiptare !  (Lexuar 65484 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #45 Me: Maj 29, 2008, 09:17:42 MD »
shkarkova filmin beni ecen vet nuk mu hap si ka mundesi mos ka ndonje problem ???

Adi varet ca programi ke perdorur per ta hapur filmin pasi e ke shkarkuar ! te keshilloj VLC nese nuk e ke http://www.videolan.org/vlc/ ose nje program tjeter shume te mire MPlayer 1.0rc2 Windows merr versionin per windows ! http://www.mplayerhq.hu/design7/dload.html

Jashtë Linjë julimeha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #46 Me: Gusht 29, 2008, 03:41:03 MD »
faleminderit

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #47 Me: Shtator 19, 2008, 10:10:57 MD »
 TE LUTEM "n00b" NE QOFTE SE I KE KETO FILMA DO JESH ME I MODHI TI NXJERRESH PER DOWNLOAD
1-KUR HIDHESHIN THEMELET
2-DRITAT E QYTEZEZ
3-HISTORIANI DHE KAMELEONET
TE LUTEM KAM KOHE QE PO I KERKOJ  DRITAT E QYTEZES E KOM POR KA PROBLEME SINJALI DHE HISTORIANI DHE KAMELEONET E KAM POR E KAM BLERE TEK ATO TE FAMSHMET VIDEOTEKA NE SHQIPERI PARA 9 VJETESH JO TE PASTER NE SE KA MUNDESI EDHE NQSE I KE . FALEMINDERRIT


[
« Redaktimi i Fundit: Shtator 19, 2008, 10:28:49 MD nga benn »

Jashtë Linjë dragoi92

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #48 Me: Tetor 01, 2008, 05:41:32 MD »
kush ma gjen filmin oktapodi nje film i tvsh atehere un atij do ti jap accountin tim te rapidsharit

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #49 Me: Nëntor 28, 2008, 07:24:44 MD »
Citim nga: n00b ne Gusht 13, 2007, 11:48:58 MD


Rrugicat Qe Kerkonin Diell

Citim nga: n00b ne Gusht 13, 2007, 11:48:58 MD


Rrugicat Qe Kerkonin DiellMund te na gjeni seri te tjea te ketij filmi ?

Jashtë Linjë IvorTheBoneless

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #50 Me: Janar 16, 2009, 04:05:48 MD »
Etjet e Kosoves (Titulli anglisht: Kosova: Desperate Search)
Viti: 2006

Shkarkoni file-in .torrent ne keto website:

http://www.thepiratebay.org/
http://www.mininova.org/
http://isohunt.com/torrents/

Ose shkarkoni torrentin direkt nga kjo adrese:
http://torrents.thepiratebay.org/4653161/Kosova__Desperate_Search_(Etjet_e_Kosoves)_2006_DVD5.4653161.TPB.torrent

Eshte DVD e plote, me Menu dhe Extra, me cilesi 100% te DVD!
Pasi ta download-oni, JU LUTEM beni Upload te pakten deri ne 100%

Falemnderit!
« Redaktimi i Fundit: Janar 16, 2009, 04:12:19 MD nga IvorTheBoneless »

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #51 Me: Shkurt 02, 2009, 01:09:03 MD »
vdes per filmin KESHILLTARET?   
   SHOKU  YNE TILI
   
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #52 Me: Shkurt 18, 2009, 11:15:15 MD »
Filmi Me I Mir I Historis Se Popullit Shqiptar Me I Shikuari

Koha E Kometes .

http://www.megaupload.com/?d=MOKJ3662
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #53 Me: Prill 29, 2009, 05:03:56 MD »
Dua te shkarkoj nje filem ketu por te tere linqet me dalin error, si ka mundesi ju lutem?  ???

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #54 Me: Prill 29, 2009, 06:28:26 MD »
por me na thuaj kush film eshte qeta shikojm njeher
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #55 Me: Prill 29, 2009, 06:43:20 MD »
por me na thuaj kush film eshte qeta shikojm njeher

briken gati te tere me dalin error, sidomos te paret  [rolleyes1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #56 Me: Prill 29, 2009, 07:22:27 MD »
por jan limqet gabim  ose kur i kan mar nuk i kan kopjuar ne rregull
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #57 Me: Prill 29, 2009, 07:28:00 MD »
Do te ndryshohen linket sapo te mundemi.. Dikur kan punuar por tani kan ndryshuar :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #58 Me: Prill 29, 2009, 07:30:32 MD »
Do te ndryshohen linket sapo te mundemi.. Dikur kan punuar por tani kan ndryshuar :)


flm, uroj te na i vini ne dispozicion linqet qe te kemi mundesi ti shkarkojme apo ti shikojme  [wink1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #59 Me: Qershor 12, 2009, 10:49:55 MD »
Ju lutem shikoni pak linqet e filmave shqiptare se nuk i shkarkojme dot

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!