Autori Tema: Filma Shqiptare !  (Lexuar 64328 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #31 Me: Janar 23, 2008, 05:55:34 MD »
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #32 Me: Janar 23, 2008, 05:58:24 MD »
Etjet e Kosoves

Kete filem shiqojeni gjithsesi ka mar pjese ne festivalin e kannit
dhe ishte shume i sukseshem

http://www.megaupload.com/?d=JTHU90EA
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty

Jashtë Linjë Gjermoni

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 50
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #33 Me: Shkurt 20, 2008, 02:42:55 MD »
Na keni knaq me kto filmat vallai ju lumshin krahet.

Jashtë Linjë gedrige

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #34 Me: Prill 20, 2008, 09:52:56 PD »
Pershendetje miq.
Dua nje sygjerim. Ku mund ta shkarkoj dramen `Pjata prej druri`?
Eshte drama e fudit e Sulejman Pitarkes.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #35 Me: Prill 20, 2008, 07:00:57 MD »
Pershendetje miq.
Dua nje sygjerim. Ku mund ta shkarkoj dramen `Pjata prej druri`?
Eshte drama e fudit e Sulejman Pitarkes.

http://www.youtube.com/v/DhJmOCqSBrM

nese merr versionin e fundit te Real Player mund edhe ta shkarkosh ;)

Jashtë Linjë gedrige

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #36 Me: Prill 21, 2008, 01:18:42 MD »
Faleminderit n00B. Por ku ta marr versionin e fundit te Real player?
Je i madh.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #37 Me: Prill 21, 2008, 02:47:58 MD »
http://www.nastradini.org/Forumi/index.php?topic=2073.0

shiko kete temen ketu , programi duhet te jete full Premium ! instaloje dhe pastaj hap videon me dramen Pjata pre druri dhe nese nuk gabohem te del nje opsion ne mes te videos qe thote Download this video kliko dhe shkarkoje ;)

Jashtë Linjë gedrige

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #38 Me: Prill 22, 2008, 02:02:07 MD »
Edhe njehere shume faleminderit n00b.
Je 1. ;)

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #39 Me: Maj 15, 2008, 11:59:08 MD »
 ;) :) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( >:D ^-^ O0
« Redaktimi i Fundit: Maj 16, 2008, 12:02:30 PD nga benn »

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #40 Me: Maj 18, 2008, 03:56:14 MD »
DRITAT E QYTEZES ESHET VETEM NJE FRAGMENT


Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.de/files/39445835/dritat_e_qytezes.mpg.html

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #41 Me: Maj 24, 2008, 04:25:24 MD »
VINI RE!!!!!
 

Kam shume filma shqiptar por nuk di se si me bo upload  ne forum,A ka mundesi dikush te me shpjegoj se si mund ta realizoj   faleminderit

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #42 Me: Maj 24, 2008, 08:48:53 MD »
VINI RE!!!!!
 

Kam shume filma shqiptar por nuk di se si me bo upload  ne forum,A ka mundesi dikush te me shpjegoj se si mund ta realizoj   faleminderit

Ku i ke keta filma? Ne pc-ne tend personal? Je i sigurt qe nuk jan tek lista e filmave tane?
Me sa di une 95% e filmave Shqiptar jan prezent aty.

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #43 Me: Maj 24, 2008, 11:15:06 MD »
 PO NE PC I KAM
NUK E DUI POR NJE NGA FILMAT  QE UNE E KAM KERKUAR NUK JANE  SI PSH DRITAT E QYTEZES  OSE KMEDIA BOSI  OK  NUKE I KAM PARE TE GJITHE FILMAT SHQIPTAR NE SHUME FORUME POR NUK JANE TE GJITHE . KESHTU QE DESHA ME DITE  MENYREN PER ME BO UPLOAD  ATO QE NUK JANE NE KETE FORUM  OK TE PERSHENDES CIAO
« Redaktimi i Fundit: Maj 24, 2008, 11:18:53 MD nga benn »

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Filma Shqiptare !
« Pergjigju #44 Me: Maj 29, 2008, 02:03:14 PD »
shkarkova filmin beni ecen vet nuk mu hap si ka mundesi mos ka ndonje problem ???