Autori Tema: Desperate Housewives  (Lexuar 3078 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Desperate Housewives
« Me: Korrik 06, 2007, 03:29:59 MD »


disa pjese nga Despererate Housewives

Shkarko

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Desperate Housewives
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 30, 2010, 11:23:27 MD »
Pse shkoni aq larg, ja rrini ne forum dhe do njihni shume desperate housewives. [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Desperate Housewives
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 01, 2010, 12:45:05 PD »
Pse shkoni aq larg, ja rrini ne forum dhe do njihni shume desperate housewives. [laugh1]

lol  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!