Autori Tema: Invictus DvDRiP -aXXo + FXG  (Lexuar 2909 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1241
  • Popullariteti: 10
Invictus DvDRiP -aXXo + FXG
« Me: Dhjetor 27, 2010, 09:56:31 MD »


Code:
TiTLE.........[ Invictus
YEAR..........[ 2009
GENRE.........[ Biography | Drama | History | Sport
RUNTiME.......[ 2:13:37
iMDB RATE.....[ 7.5/10 (17,386 votes)
FXG RATE......[ 7.9/10 (2 votes)
iMDB URL......[ http://www.imdb.com/title/tt1057500/


AUDiO.........[ MP3 48000Hz 128 kb/s CBR (2 chnls)
LANGUAGE......[ English
ViDEO.........[ 812 kbps XviD 23.976 FPS
RESOLUTiON....[ 688 x 272
DAR...........[ 2.529 (43:17)
QUALiTY FRAME.[ 0.181
SUBS..........[ English
SiZE..........[ 898 MB
SOURCE........[ NTSC DVD

RiP...........[ #376
RELEASE DATE..[ 29/04/2010


http://www.fileserve.com/file/k3AXjwU/Invictus%5B2009%5DDvDrip%5BEng%5D-FXG.avi
http://www.imdb.com/title/tt1057500/


AUDiO.........[ MP3 48000Hz 128 kb/s CBR (2 chnls)
LANGUAGE......[ English
ViDEO.........[ 812 kbps XviD 23.976 FPS
RESOLUTiON....[ 688 x 272
DAR...........[ 2.529 (43:17)
QUALiTY FRAME.[ 0.181
SUBS..........[ English
SiZE..........[ 898 MB
SOURCE........[ NTSC DVD

RiP...........[ #376
RELEASE DATE..[ 29/04/2010


http://www.fileserve.com/file/k3AXjwU/Invictus%5B2009%5DDvDrip%5BEng%5D-FXG.avi


http://bitshare.com/files/zgio7cs3/Invictus-5B2009-5DDvDrip-5BEng-5D-FXG.avi.html
http://bitshare.com/files/7om3s0zd/Invictus-5B2009-5DDvDrip-aXXo.avi.html