Autori Tema: Bled-Horror  (Lexuar 2483 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.


Jashtë Linjë BOHAN

  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1012
  • Popullariteti: 208
Bled-Horror
« Pergjigju #1 Me: Tetor 08, 2010, 12:07:15 MD »
Me paska vjedh emrin, do e hedh ne gjygj per copyrights  :)

Jashtë Linjë Dj-Izeti

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
Bled-Horror
« Pergjigju #2 Me: Tetor 08, 2010, 12:40:08 MD »
Si ka mundsi qe te postoni edhe ne cilen gjuh asht filmi
Flm per kuptime.