Autori Tema: Bled-Horror  (Lexuar 2903 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Bled-Horror
« Pergjigju #1 Me: Tetor 08, 2010, 12:07:15 MD »
Me paska vjedh emrin, do e hedh ne gjygj per copyrights  :)

Jashtë Linjë Dj-Izeti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Bled-Horror
« Pergjigju #2 Me: Tetor 08, 2010, 12:40:08 MD »
Si ka mundsi qe te postoni edhe ne cilen gjuh asht filmi
Flm per kuptime.