Autori Tema: Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "  (Lexuar 5608 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
« Redaktimi i Fundit: Qershor 24, 2009, 03:55:52 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 07, 2007, 04:19:08 PD »
hahahaahahhaha kjo do te mbetet nje nder komedite e pavdekshme nga XHAXHI VANI DHE TETO RRITA hahahaahahaha....

Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë DeBatiK^

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 18, 2007, 07:46:48 MD »
e pa pare luxor telekomedia qe pelqem me shum ......ahaha cdo shkrihem tani :P

Jashtë Linjë [ALTINI_IT]

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 90
 • Popullariteti: 0
 • ore ore lulebore.lum si un qe nuk kam dashnore...
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 25, 2007, 11:35:49 PD »
o vlla po ti me cokollatat mire je?

Jashtë Linjë tela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #4 Me: Tetor 16, 2008, 10:56:01 PD »
e pa pare luxor telekomedia qe pelqem me shum ......ahaha cdo shkrihem tani :P
[/q


ESHTE KRYEVEPRA E TEATRIT SHQIPTARE

Jashtë Linjë ATHINA

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 30, 2008, 09:51:33 PD »

Jashtë Linjë dina8787

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #6 Me: Janar 17, 2009, 04:33:21 MD »

.
Si mund ta shkarkoj pallatin 176 ne kompjuterin tim?

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #7 Me: Janar 17, 2009, 07:26:01 MD »
SA M PELQEN SA ME PELQEN

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Telekomedia Shqiptare " Pallati 176 "
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 28, 2009, 12:32:48 PD »
e kom ne kasete un kte....perdite po ta shikoja perdite do te qeshja.. [laugh1]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte