Autori Tema: Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret  (Lexuar 5290 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Me: Maj 02, 2008, 08:02:05 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë julimeha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2008, 10:47:05 MD »
faleminderit

Jashtë Linjë driola

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 17
 • Popullariteti: 0
 • toka eshte e madhe bota shume e vogel
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 20, 2008, 07:20:57 MD »
policet jane polica ligji te behet si policet tjeter bot shqiperia

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 28, 2009, 12:41:58 PD »
pini mor pini...hhahhaha.... [cheers]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë klodian 007

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #4 Me: Maj 12, 2009, 11:39:19 MD »
 [mrgreen]  ajde polic ajde  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #5 Me: Maj 13, 2009, 10:03:25 PD »
Hahhahahahahahha
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë artan75

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Policat e pire tap qe gjobisin kalimtaret
« Pergjigju #6 Me: Qershor 15, 2010, 08:02:40 MD »
 [bananarocker]