Autori Tema: Po Vjen Ai (pjesa e par )  (Lexuar 4153 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Po Vjen Ai (pjesa e par )
« Me: Nëntor 27, 2007, 06:02:14 MD »
.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2007, 10:23:45 MD nga Nastradini »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Po Vjen Ai (pjesa e Dyte )
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 27, 2007, 06:05:36 MD »
.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2007, 10:24:05 MD nga Nastradini »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Po Vjen Ai (pjesa e par )
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 28, 2009, 01:15:12 PD »
hahahahhah.sa kom qesh..
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte