Autori Tema: Pesha e Gruas sime  (Lexuar 5118 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Pesha e Gruas sime
« Me: Maj 02, 2008, 07:48:01 MD »
Eshte pjese pjese, beni durim se ja vlen :)

Pjesa 1:


Pjesa 2:


Pjesa 3:


Pjesa 4:


Pjesa 5:


Pjesa 6:


Pjesa 7:


Pjesa 8:


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 28, 2009, 01:13:56 PD »
 [grin1] [grin1] [grin1] [grin1] [grin1] [grin1]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #2 Me: Prill 21, 2009, 05:56:08 MD »
Lol..Im Singell
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #3 Me: Prill 21, 2009, 07:16:57 MD »
Lol..Im Singell
ua si modeli im dhe me te dashur Tiranas...........po qe jetoj ne Germany :)
atehere lere te dashurin.e behemi partner bashke..:P:P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #4 Me: Prill 22, 2009, 11:37:25 MD »
hm kete largesine se mora vesh?
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #5 Me: Janar 08, 2010, 11:13:47 PD »
Po nuk hapen keto video... [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blushing]

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Pesha e Gruas sime
« Pergjigju #6 Me: Mars 28, 2010, 12:55:45 PD »
Ky o film njish...  [bigok]