Autori Tema: Fundi i nje Marrezie  (Lexuar 3566 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Fundi i nje Marrezie
« Me: Nëntor 19, 2007, 02:09:08 PD »
.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë ret

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 1
Fundi i nje Marrezie
« Pergjigju #1 Me: Janar 19, 2009, 09:33:29 MD »
i bukur

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Fundi i nje Marrezie
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 28, 2009, 01:14:10 PD »
 [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë jakupi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Fundi i nje Marrezie
« Pergjigju #3 Me: Prill 14, 2009, 12:32:40 MD »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Fundi i nje Marrezie
« Pergjigju #4 Me: Prill 14, 2009, 01:39:26 MD »
 [smiley1] [smiley1] [smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥