Autori Tema: DRITAT E QYTEZES  (Lexuar 5169 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
DRITAT E QYTEZES
« Me: Prill 15, 2008, 12:40:24 PD »
DRITAT E QYTEZES :NE QOFTESE E KA NJERI TA NXJERRI PER DOWNLOAD; FALEMINDERIT

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #1 Me: Prill 15, 2008, 02:23:00 PD »
Nuk gjendet asgjekundi ne internet tani per tani benn.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #2 Me: Prill 15, 2008, 11:19:37 MD »
Nuk gjendet asgjekundi ne internet tani per tani benn.

OK FALEMINDERIT PER PERGJIGJIEN.KLM

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #3 Me: Prill 16, 2008, 10:15:31 MD »
Asgje benn, nese do ta gjejme do ta postojme ketu.
Kalofsh mire.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë julimeha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #4 Me: Gusht 29, 2008, 02:49:37 MD »
faleminderit

Jashtë Linjë julimeha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #5 Me: Gusht 29, 2008, 02:56:42 MD »
faleminderit

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #6 Me: Shtator 03, 2008, 07:15:50 MD »
UNE E KAM NE FAKT POR E KAM  ME PROBLEME SINJALI SE E KAM INCIZUAR NGA SAT PLUSI POR DESHA ME E NXJERR PER DOWNLOAD POR NUK MUNDEM  SE E PROVOJ NGA VIDEO NE TV GRAFIK KARTE  DHE ME DEL NE DY PJESE  DHE KUR E FUS NE CD (DISK)ME DEL KESHTU DHE DUHET TI BEJ PLAY  CDO PJESE. A DIN NJERI TE ME SQAROJ DICKA PER ME E BO NGA DY PJESE NE NJE .FALEMINDERIT

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 28, 2009, 01:03:58 PD »
na thoni kur ta gjeni...ta shofim pak se per cfare flitet... [bravo]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
DRITAT E QYTEZES
« Pergjigju #8 Me: Qershor 17, 2009, 08:32:37 MD »
DRITAT E QYTEZES

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/149298954/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/149304279/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part2.rar
http://rapidshare.com/files/149310726/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part3.rar
http://rapidshare.com/files/149315848/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part4.rar
http://rapidshare.com/files/149324417/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part5.rar
http://rapidshare.com/files/149331028/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part6.rar
http://rapidshare.com/files/149337168/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part7.rar
http://rapidshare.com/files/149341005/Dritat_e_Qytezeswww.albania-fun.com.part8.rar